Жнива-2020: в АФ ім. Горького відсвяткували закінчення збирання ранніх зернових

Жнива-2020: в АФ ім. Горького відсвяткували закінчення збирання ранніх зернових

Збирання ранніх зернових культур поступово наближається до фіналу. Днями закінчили збирати врожай в АФ ім. Горького і традиційно з цієї нагоди влаштували свято для співробітників підприємства.

Час підбивати підсумки і шанувати традиції

Святкування закінчення збору врожаю в агрофірмі ім. Горького проводиться щорічно. Це день підведення підсумків тривалої і наполегливої ​​роботи, день подяки команді підприємства, а також збереження культурних традицій українського народу. Гостей свята сьогодні символічно зустрічають свіжим короваєм з пшениці нового врожаю, розважають народними піснями і танцями.

Привітати господарство з закінченням жнив приїхали і представники районної влади – голова Новомосковської РДА Михайло Вишневський, голова Новомосковського райради Наталія Книжник, начальник відділу виробництва та розвитку галузей сільського господарства Новомосковської РДА Тетяна Олійник.

– Шановні хлібороби, сьогоднішнє свято – це визнання вашої важкої роботи, яка знає ціну хліба. І поки є такі люди, я впевнений, що завтрашній день нашої держави буде краще. Слова подяки кажу всім тим, хто оберігав хліб від пожеж, приймав зерно з полів, дбав про гідні умови для жниварів, працював від зорі до зорі, щоб досягти вагомих результатів. Я дуже пишаюся тим, що в цьому році агрофірма ім. Горького отримала хороший урожай. – привітав підприємство голова Новомосковської РДА Михайло Вишневський.

Керівництво господарства також оцінює результати збиральної кампанії ранніх зернових позитивно:

– Не дивлячись на досить складні погодні умови, з якими ми зіткнулися в цьому році, нам вдалося отримати хороший урожай за основними ранніми культурами – озимої пшениці, ярого ячменю, гороху. Можна сказати, що в цьому році урожай виявився навіть кращим, ніж у попередні роки. Також ми в повному обсязі виконали свій план з виробництву насіння – заготовили 1 700 т насіннєвого фонду. Єдина культура, з якою в цьому році не склалося – це рапс. Через несприятливі погодні умови ми отримали неоднорідні сходи, а весняні заморозки і зовсім його добили. За підсумком площі ріпаку зайняли всього 48 га і не дали очікуваного результату. – прокоментував генеральний директор АФ ім. Горького Бочкар Микола Васильович.

Команда – на першому місці

Успішне завершення жнив і хороший урожай можливі тільки в злагодженій командній роботі. Це рівна заслуга насіннєвода, агронома, комбайнера, тому на святі АФ ім. Горького приділили особливу увагу колективу господарства. Співробітники були нагороджені подяками від РДА та райради, а також грамотами та преміями від керівництва агрофірми.

За останніми даними збір врожаю закінчений ще в двох господарствах холдингу – «Агрофірмі« Орільська» і СТОВ «Злагода». Урожайність ранніх зернових тут також в рамках позитивних прогнозів. В інших підприємствах Ristone Holdings триває збиральна кампанія озимої пшениці та ярого ячменю.