У Ristone Holdings отримали попередній прогноз щодо врожаю ранніх зернових

У Ristone Holdings отримали попередній прогноз щодо врожаю ранніх зернових

Моніторинг, аналіз і планування – найважливіші принципи ефективного ведення сільськогосподарської діяльності, тому щорічно топ-менеджмент Ristone Holdings разом з провідними агрономами господарств проводить об’їзд полів, щоб оцінити поточний стан посівів і зробити прогноз майбутнього врожаю.

В рамках цього заходу представники агрохолдингу відвідують всі господарства рослинницького напрямку, дають оцінку стану посівів. Зараз вже можна говорити про досить об’єктивні прогнози щодо ранніх зернових культур: ми очікуємо отримати приблизно 45-50 ц/га пшениці, 30 ц/га ячменю.

Також є дані щодо ріпаку та гороху. Прогноз урожайності гороху становить 30 ц/га, ріпаку – близько 20 ц/га.

navigate_before
navigate_next

Голова наглядової ради Ristone Holdings Вадим Нестеренко завжди бере участь в цьому заході, оскільки він дає важливу аналітичну інформацію про стан справ в різних агрофірмах, дозволяє безпосередньо поспілкуватися з агрономами, обговорити технологічні аспекти вирощування культур, при необхідності скоригувати їх.

Ще один важливий аспект об’їзду полів – це моніторинг успіхів насінницького напрямку, який розвивається в холдингу на базі агрофірми ім. Горького. Вона співпрацює з провідними інститутами України і виробляє якісне насіння, адаптоване до кліматичних умов нашого регіону.