«Дніпромлин»: лідерство – як результат наполегливої ​​роботи над стандартами якості міжнародного рівня

«Дніпромлин»: лідерство – як результат наполегливої ​​роботи над стандартами якості міжнародного рівня

Сьогодні ТОВ «Дніпромлин» – це беззаперечний лідер борошномельної галузі Південного Сходу України і один із кращих виробників борошна в країні. Досягти таких результатів вдалося не тільки завдяки великим обсягам виробництва і заводським потужностям, але й планомірній роботі над підвищенням якісних стандартів. Це підприємство – яскравий приклад того, що отримання міжнародних сертифікатів якості і безпеки – це не просто репутаційна «галочка» для великого українського бізнесу, а реальний інструмент для виходу на міжнародний ринок і партнерства з провідними національними брендами.

Довідка: Згідно з даними авторитетного аграрного онлайн-ресурсу «Latifundist.com» в 2019-му році «Дніпромлин» посів друге місце у всеукраїнському рейтингу «ТОП-10 виробників борошна» з річним обсягом виробництва в 101,2 тис. т.

Впровадження міжнародних стандартів

У 2011-му році за підтримки київської консалтингової групи на комбінаті почали розробку і впровадження інтегрованої системи менеджменту. Керуючись принципами HACCP «Дніпромлин» вже в 2012-му році отримав міжнародні сертифікати якості та безпеки харчової продукції – ISO 22000: 2005 та ISO 9001: 2008.

З того часу на підприємстві аудиторами органу сертифікації проводиться щорічний наглядовий аудит на відповідність основним вимогам і нормам системи менеджменту. У 2018-му році ТОВ «Дніпромлин» перейшло на нову версію стандарту ISO 9001:2015, а найближчим часом планується перехід на оновлену версію стандарту ISO 22000:2018.

Нові виклики – нові можливості

Впровадження і робота відповідно до принципів HACCP та міжнародних стандартів якості та безпеки дало підприємству відразу кілька переваг:

Рішення проблем людського фактору. На підприємстві проведена велика інформаційна робота, персонал має чітко прописані програми, робочі інструкції. Нові співробітники допускаються на виробництво тільки після вивчення цих матеріалів, що дозволяє звести до мінімуму ризики, пов’язані з людським фактором і загалом оптимізувати технологічні процеси.

Контроль на всіх етапах. Принципи системи HACCP дозволяють визначити критичні точки в виробничому процесі, з якими пов’язані основні ризики, а також забезпечити надійний контроль над ними. На ТОВ «Дніпромлин» створена група НАССР, що складається з фахівців, кожен з яких відповідає за свій напрямок. Такий підхід дозволяє виключити порушення технології виробництва борошна і бути на 100% впевненими в безпеці продукції.

Міжнародна співпраця. Сертифікати якості і безпеки, проходження щорічного наглядового аудиту – це необхідні умови для співпраці із зарубіжними компаніями і великими гравцями українського бізнесу. На сьогоднішній день ТОВ «Дніпромлин» імпортує свою продукцію в Китай, Ізраїль, Грузію, Білорусь. Продукція підприємства представлена ​​у всіх великих торговельних мережах України: «МЕТРО», «АТБ-Маркет», «RAINFORD», «Сільпо», а також вона поставляється до «Bimbo QSR Україна» – єдиного в Україні заводу, який випікає булочки для мережі ресторанів швидкого харчування «McDonald’s». Важливими споживачами продукції підприємства є хлібозаводи України.