«Десяточка» пройшла щорічний аудит і підтвердила відповідність стандартам ISO 9001 та ISO 22000

«Десяточка» пройшла щорічний аудит і підтвердила відповідність стандартам ISO 9001 та ISO 22000

У квітні «Хлібозавод №10» успішно пройшов щорічний аудит і отримав сертифікати на відповідність суворим вимогам міжнародних стандартів якості (ISO 9001) і харчової безпеки (ISO 22000 в новій версії міжнародного стандарту).

На заводі з 2014-го року впроваджена і реально діє сертифікована інтегрована система менеджменту якості та безпеки харчових продуктів. Щороку підприємство успішно проходить аудит в міжнародній аудиторській компанії та підтверджує відповідність системи вимогам стандартів.

Стандарт харчової безпеки ISO 22000 заснований на принципах системи HACCP – концепції, яка передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку і управління небезпечними чинниками, що суттєво впливають на безпеку продукції. Вона дозволяє так відбудувати процеси, щоб на виході завжди був продукт, який на 100% безпечний для вживання.

Працюючи за цими міжнародними системами, хлібозавод може гарантувати, що кожен екземпляр продукції буде строго відповідати заданим для нього характеристикам: від ваги, форми, відсоткового співвідношення інгредієнтів до упаковки.

Дотримання стандартів якості та безпеки харчових продуктів – це показник відкритості підприємства, прозорості його процесів.

– Виробничі процеси в «Десяточці» вибудовані таким чином, що порушення або статися не може, або ризик його надзвичайно низький. Нам не потрібно робити щось спеціально, ми завжди готові будь-якій людині показати своє виробництво, роботу в цехах, чи це аудитор, чи екскурсія школярів, чи контролюючий орган. Система працює завжди, – розповіли на підприємстві.

Відповідність міжнародним стандартам якості і безпеки відкриває для заводу можливості співпраці з великими торговельними мережами, які мають жорсткі вимоги до продукції на своїх прилавках, підвищує конкурентоспроможність компанії і довіру споживачів. Але «Десяточка» ніколи не робила отримання сертифіката самоціллю. На підприємстві з року в рік працюють над поліпшенням виробничих процесів і менеджменту, насамперед, щоб задовольняти і перевершувати запити споживачів. Тому отримання сертифікату ISO 22000 в новій версії міжнародного стандарту 2018 року сприймається як цілком очікуваний результат системної роботи впродовж року.