Великдень в умовах карантину: «Павлоградхліб» організував безкоштовну доставку освячених пасок

Великдень в умовах карантину: «Павлоградхліб» організував безкоштовну доставку освячених пасок

Через епідемію коронавірусу і карантин у цьому році традиційний формат святкування Великодня зазнав серйозних змін. Воскресіння Христове павлоградці святкуватимуть у тісному родинному колі, а за богослужіннями зможуть поспостерігати тільки на екранах телевізорів. Але завдяки наполегливій роботі хлібозаводу «Павлоградхліб» кожен житель міста зможе прикрасити свій стіл головним символом Великодня – освяченою паскою.

– Усі продукти, з яких випікаються паски, будуть освячені священиком на підприємстві. Крім того, цей процес буде транслюватися по телебаченню. – розповідають на підприємстві. – Також ми організували безкоштовну доставку пасок у м.Павлоград.

На підприємстві строго дотримуються режиму дезінфекції, вжито необхідних заходів безпеки, всі працівники в масках і рукавичках, приміщення і транспорт регулярно дезінфікують.

Святкові паски від «Павлоградхліб» будуть представлені в двох варіантах:

  • Паска “Домашня” (вагою 150 г, 250 г та 500 г) – з родзинками, ваніліном і корицею.
  • Паска “Великодня” (вагою 250 г) – з натуральним сиром, курагою, чорносливом, родзинками, прикрашена мигдалем, горіхами і цукатами.

Придбати освячену пасхальну продукцію можна буде в мережі магазинів «АТБ-маркет» у м. Павлоград, Першотравенськ, Межова, Покровське, Тернівка, в роздрібних магазинах, а також у фірмових кіосках міста.

Замовити паски з безкоштовною доставкою по Павлограду можна за тел.:

+380952338019 – Ольга;

+380950367297 – Наталя;

+380504882518 – Олександр.

– Не будемо зраджувати традиціям, просто відзначимо це свято по-новому, креативно, а «Павлоградхліб» докладе до цього всіх зусиль! Без пасок нікого не залишимо! – впевнені на хлібозаводі.