Хлібозавод №10 модернізував нарізку та пакування хліба

Хлібозавод №10 модернізував нарізку та пакування хліба

Хлібозавод №10 придбав напівавтомат для нарізки та пакування хлібобулочних виробів, який підвищить продуктивність виробництва в 2,5 рази.

ТОВ «Хлібозавод №10» – один із провідних представників хлібопекарської галузі не лише регіону, але й усієї України. У 2012-му році на цьому підприємстві почали впровадження інтегрованої системи управління якістю і безпекою харчових продуктів, яка сьогодні вже успішно функціонує і дає відмінні результати. Проте керівники підприємства завжди шукають можливості для підвищення якості продукції та ефективності роботи підприємства.

Нещодавно хлібозавод придбав у литовського виробника «Dovaina» новий напівавтомат для нарізки та пакування хліба та хлібобулочних виробів DPP-50 вартістю 65 тис. єро. Це обладнання забезпечує продуктивність лінії до 50 шт./хв. і може працювати з хлібобулочними виробами різних форм і розмірів.

– Ми ретельно вивчили і проаналізували обладнання для нарізки, яке сьогодні є на ринку, яким користуються наші конкуренти, і прийшли до висновку, що продукція литовської компанії «Dovaina» має найкраще співвідношення «ціна-якість» у своєму сегменті. За надійністю та своїми якісними характеристиками ці машини не поступаються навіть німецьким аналогам. – розповідає заступник виконавчого директора Хлібозаводу №10 Анжеліка Шаровська.

Ці напівавтомати прийшли на зміну ручним нарізним машинам і дозволять підвищити продуктивність праці на ділянці нарізки в 2,5 рази.