Автоматизація фасувальної лінії ТОВ «Дніпромлин»  - ще один крок до європейських стандартів якості

Автоматизація фасувальної лінії ТОВ «Дніпромлин»  - ще один крок до європейських стандартів якості

Автоматизація виробничих процесів стає необхідністю для бізнесу, який має далекоглядну стратегію розвитку і орієнтується на європейські стандарти якості. У цьому впевнені топ-менеджери Ristone Holdings, і цей же меседж звучить на всіх агроівентах 2020-го року.

Всі про це говорять, та лише деякі займаються реалізацією такого виробництва, але одне з провідних підприємств холдингу – ТОВ «Дніпромлин» – вже зараз активно працює над впровадженням нової, повністю автоматизованої фасувальної лінії на ділянці фасування №2. Головний інженер підприємства Ігор Івасюк розповів про те, як планують модернізувати підприємство, і чому це важливо:

 – Зараз у нас працює напівавтоматична фасувальна машина, а замість неї ми плануємо встановити повністю автоматизовану лінію, яка дасть нашому підприємству відразу декілька позитивних змін. Найголовніше, вона необхідна для виконання вимог міжнародної сертифікації, зокрема ISO 9000 та ISO 22000. – розповідає головний інженер. – Також це дозволить поліпшити санітарні умови розфасовки борошна, адже така фасувальна лінія не вимагає втручання людини. До речі, про це: автоматизація виробництва також дозволить мінімізувати потребу в людських ресурсах на 30 од.

– На що звертаєте увагу у виборі нової фасувальної лінії?

– Розглядається придбання фасувальної лінії італійського, турецького і чеського виробництва. Зараз плануємо їхати до Туреччини, дивитися на тамтешній діючий млин, де встановлена ​​лінія компанії «Sagbil». Хочемо побачити роботу турецької лінії наживо, оскільки роботу італійського обладнання ми вже бачили, воно є в Україні. Ще італійська продукція коштує майже на 100 тис. євро дорожче, ніж турецька. Різниця – суттєва, тому наша мета – знайти оптимальний варіант як за технічними характеристиками, так і за ціною.

Входячи в топ-3 найбільш потужних і успішних борошномельно-елеваторних комплексів України, «Дніпромлин» завжди знаходиться в пошуку більш ефективних, інноваційних виробничих рішень. Впровадження автоматизованої фасувальної лінії – це ще один крок до створення передового борошномельного комплексу європейського рівня.